xxxxxxxxxxx

Oferta pracy - referent

XML

Treść

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Sieradzu poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko

referent

do spraw: prowadzenia postępowań administracyjnych, inspekcyjnych, orzeczniczych

w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego dla Powiatu Sieradzkiego

Miejsce wykonywania pracy:

Sieradz i teren powiatu sieradzkiego

Adres urzędu:

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Sieradzu
98-200 Sieradz, Plac Wojewódzki 3

WARUNKI  DOTYCZĄCE CHARAKTERU PRACY NA STANOWISKU I SPOSOBU WYKONYWANIA ZADAŃ:

- powiatowe wyjazdy służbowe wymagające dyspozycyjności
- praca w siedzibie jednostek kontrolowanych oraz na terenie budowy lub
- obiektów budowlanych i w ich otoczeniu, w tym praca na wysokości
- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy
- obsługa urządzeń biurowych (komputer, drukarka, ksero, fax, niszczarka)
- częsty kontakt z petentami inspektoratu
- prowadzenie pojazdu służbowego

ZAKRES ZADAŃ

- przygotowanie projektów decyzji i postanowień
- gromadzenie akt niezbędnych w toku postępowania
- analiza dokumentacji
- przygotowywanie odpowiedzi na skargi
- udział w oględzinach

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

- Wykształcenie: wyższe prawnicze, administracyjne bądź techniczne-budowlane
- doświadczenie zawodowe: 3 miesiące w prowadzeniu postępowań administracyjnych
- posiadanie obywatelstwa polskiego
- korzystanie z pełni praw publicznych
- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

- obsługa komputera i urządzeń biurowych
- prawo jazdy kat. B
- znajomość przepisów ustaw w szczególności Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa budowlanego i Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
- dodatkowy atut - uprawnienia budowlane

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

- Życiorys/CV i list motywacyjny
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
- Cv, list motywacyjny oraz oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane
- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
- Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

- Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów zamierzających skorzystać z pierwszeństwa  w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

- Dokumenty należy złożyć do: 25.11.2022
- Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
- Miejsce składania dokumentów:
98-200 Sieradz, Plac Wojewódzki (VI piętro, pok. 610)
telefon 043 822-31-99

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania zaleca również stosowanie w ogłoszeniach o naborach form kandydatka/kandydat, zamiast wyłącznie form męskich.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2018.1781  tj. z dnia 2018.05.10)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje,

Kandydatów, których aplikacje nie zostaną odrzucone poinformujemy o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Odrzucone aplikacje zostaną komisyjne zniszczone bez powiadomienia kandydatów.

Zgoda kandydata

Załączniki